עיסוי כפות רגליים

עיסוי כפות רגליים – כך שומרים על בריאות תקינה

כל אדם אשר עבר אי פעם בחייו עיסוי כפות רגליים, יידע לציין עד כמה מדובר בטיפול מענג ויחיד במינו. הלחיצות בחלק הרגיש כל כך של גופנו מרגיעות, מענגות ומהנות בצורה יוצאת דופן, עד כדי הירדמות או 'ריחוף' אותו מרגישים המטופלים.

אבל, מסתבר שהעיסוי הזה, יש בו הרבה יותר מאשר עונג צרוף. כל אדם ישמח לדעת כי מלבד ההנאה שבטיפול, יש בו גם כדי לשנות משמעותית את הרגשתו ואף לתרום לבריאותו הכללית. אכן, מסתבר כי ישנם בכפות הרגליים לא מעט סודות שיכולים לתרום לבריאותו של האדם הממוצע.

 

לוגו + תמונהמה בין כפות הרגליים לבריאות האדם?

אפשר לחלק את העניין הזה לשניים: מצד אחד, שמירה על כפות הרגליים תבטיח לנו חיים בריאים יותר. אם נדע לאוורר את כפות הרגליים בצורה מספיקה, לחמם אותן כראוי וכמובן לנקות אותן (גם בכף הרגל עצמה וגם בציפורניים) הרי שנשפר בצורה משמעותית את מצבנו הבריאותי ואת הסיכויים שלנו לחלות.

מצד שני, שינויים פיזיולוגיים משמעותיים בכף הרגל יכולים להעיד על מחלות או תופעות בריאותיות שונות בגוף האדם כולו. כך למשל, כפות רגליים קרות באופן תמידי יכולות להעיד על בעיה בזרימת הדם בגוף; אצבעות אשר נוטות פנימה מצביעות על בעיה אפשרית במערכת העצבים; שינוי בצורת הציפורניים עשוי להעיד אפילו על דלקת ריאות.

כך או כך, עיסוי כפות רגליים הוא האמצעי הטוב ביותר להימנעות ממצבים כאלו.

מזמן לא הענקת יחס הולם לכפות הרגליים שלך?
Foot massage מקצועי הוא בדיוק מה שהן צריכות.
התקשר: 054-4319221

עיסוי כפות רגליים: כיצד יש בו כדי לשפר את בריאותך?

אם כן, הבנת שלכפות הרגליים יש השפעה על בריאות הגוף ואף יכולת לחזות או להעיד על בעיות בשאר חלקי הגוף. אך כיצד כל זה מתקשר אל עיסוי כפות רגליים? כיצד טיפול כזה יכול לשפר את בריאותך?

ראשית, ברור כי טיפול באיבר אשר משפיע כל כך על בריאות הגוף ומושפע ממנה בצורה חזקה, יתרום במשהו מבחינה זו. אם כפות הרגליים הן איבר שיש בו כדי לשפר את מצבו הבריאותי של המטופל, ברור כי עיסוי בכפות הרגליים – שנחשב, כאמור, לאחד המהנים והמועילים עבור ההרגשה באותו איזור – יתרום משמעותית לעניין.

אבל יש בכך יותר מזה: עיסוי כפות הרגליים מסייע לזרימת הדם באזור הזה. הוא מאפשר לשחרר שרירים תפוסים ולהקל על הנוקשות של חלקים מסוימים בכף הרגל. כל מגע באזור הזה, יכול כמובן לתרום גם הוא להרגשה.

לכן ברור מדוע עיסוי כפות רגליים הוא טיפול שיכול לתרום משמעותית לבריאות האדם ולהרגשה הכללית שלו. יותר מזה: מעסים ומטופלים רבים מבטיחים כי טיפול תדיר בכפות הרגליים, את לכמה שבועות, יכול להבטיח שנים ארוכות של בריאות ואיכות חיים.

התקשר עוד היום לקליניקה של אמילי עיסוי בראשון לציון
ותזכה לעיסוי רגליים מקצועי, כמו בתאילנד.
054-4319221

בקליניקה של אמילי ניתן לקבל את העיסויים הבאים :