עיסוי ראש

עיסוי ראש – להעניק את מלוא תשומת הלב לאזור הפעיל ביותר בגוף

 עיסוי הראש הוא מהטיפולים המענגים ביותר שיש כיום ולמרות זאת, לרוב הוא לא נכלל ברשימת העיסויים הנפוצים והמבוקשים במרכזי הספא השונים. חבל שכך: בעזרת עיסוי ראש, ניתן לשפר משמעותית את ההרגשה ואף להשיג שינוי פיזי משמעותי. הרי זהו האיבר העסוק ביותר בגוף האדם.

מדוע גם הראש זקוק לעיסוי?

התועלת של עיסוי מקצועי ברורה: מדובר בטיפול אשר משפיע על האדם המקבל אותו בצורה משמעותית, אם בשל המגע האנושי שכולנו זקוקים לו ואם בשל המקומות הספציפיים בהם מתבצע העיסוי. כל לחיצה וכל נגיעה תשנה משהו בהרגשתו של האדם, בין אם באותו מקום ובין אם באופן כללי.

העיסוי נעשה בדרך כלל במטרה להרפות ולהעניק תחושה טובה לאיברים אשר סובלים מעומס ומלחץ רב. מעסים מנוסים אף ישאלו את המטופל היכן הוא רוצה שיתבצע הטיפול, פשוט משום שלרוב אנו יודעים בדיוק מהי הרגשתנו הכללית והיכן אנו זקוקים למגע המיוחד הזה. מעניין שדווקא לגבי הראש, ההרגשה אינה כזו בדרך כלל.

אכן, לפחות רובינו סובלים לא אחת מכאבי ראש. כאשר מדובר בכאב חזק במיוחד, נעשה הכל כדי לשים לו סוף. אבל, דווקא האיבר אשר נעשית בו הפעילות הרבה ביותר – בין אם זו חשיבה, שמיעה, ראייה, אכילה, הרחה ועוד – אינו מראה בדרך כלל כל סימנים לעייפות. זו אחת הסיבות מדוע עיסוי ראש הוא דבר נחוץ כל כך.

גם אתה מרגיש שהראש שלך זקוק ליחס מיוחד?
התקשר עוד היום לקליניקה אמילי – עיסוי בראשון לציון
ותזכה לעיסוי ראש מושלם
054-4319221

כיצד מתבצע עיסוי ראש מקצועי?

ככלל, המהות של עיסוי ראש דומה למהותו של כל עיסוי מקצועי. הדגש כאן הוא על המגע ועל נקודות הלחיצה הנכונות, אשר יחד ישיגו את התוצאה הנדרשת – שיפור משמעותי בהרגשתו של המטופל.

אבל, אדם אשר לא זכה מעולם לקבל עיסוי ראש מקצועי, יופתע לגלות עד כמה משמעותית תהיה כל נגיעה עבורו. הראש הוא איבר רגיש מאוד ומלא בכלי דם ועצבים, מה שמבטיח עונג של ממש כאשר הטיפול נעשה על ידי איש מקצוע מנוסה.

עיסוי הראש מתמקד לרוב באזור הרכוֹת, בנקודות שונות בפניו של המטופל, באחורי ראשו, בקרקפת (החלק העליון והשעיר של הראש) ולעיתים אף בשערות עצמן ובאזור האוזניים. נסה לבדך ללחוץ בעדינות באותן אזורים, ותבין מהר מאוד עד כמה מדובר בטיפול עוצמתי.

מפיג כאבי ראש, מתחים ותופעות שכלל לא ידעת עליהם

הקסם שמבטיח עיסוי הראש טמון בעיקר ביכולת שלו להשפיע על הרגשתו של האדם. כפי שציינו, מדובר באחד האיברים החשובים והעסוקים ביותר בגוף האדם וככזה, כל פעולה שתשפיע ותשפר את מצבו, תעשה זאת עבור הגוף כולו, מבחינה פיזית ורגשית גם יחד.

עיסוי ראש מסייע בהפחתת כאבי ראש (לעיתים גם כרוניים), תורם להפגת מתחים ולחצים מתמשכים, משפר את איכות השינה של המטופל ואף פותר בעיות ומפיג כאבים להם כלל לא היה מודע. זהו עיסוי שכל אחד חייב לעצמו, בכל רגע נתון.

זה הזמן לזכות בעיסוי ראש מהאיכותיים ביותר שתוכל לקבל.
התקשר עוד היום לקליניקה של אמילי – עיסוי בראשון לציון:
054-4319221

בקליניקה של אמילי ניתן לקבל את העיסויים הבאים :