עיסוי תאילנדי – המסורת מדברת

אומנות העיסוי התאילנדי היא כזו אשר עוברת מדור לדור כבר מאות שנים. למעשה, מומחי השיטה טוענים כי עיסוי תאילנדי הוא טיפול שמתבצע באותה דרך ועל פי אותם עקרונות, כבר 1,500 שנים. וככזה, העוצמה העיקרית של העיסוי הזה הוא במסורת שלו ובשמירה על חוקיו. בקליניקה של אמילי תזכה לחוש את המסורת הזו בכל איברי גופך.

העיסוי התאילנדי הוא טיפול ייחודי שאין כמותו בכל העולם. הוא משלב בין מסורות ותפיסות ברפואה האלטרנטיבית, אשר לקוחות מסין ומהודו, ומשתמש בהן היטב – יחד עם שיטות ועקרונות שונים הלקוחים כמובן מהממלכה התאית בעצמה.
הייחודיות הגדולה ביותר של הטיפול הזה טמונה בכך שהוא למעשה משלב בטיפול את עקרונות היוגה: איזון, הרגעה, שחרור ומתיחה של הגוף בעזרת תנועות שונות. אך במקרה הזה, מי שמבצע את התנועות הוא המטפל ולא האדם עצמו.

thai massage - עיסוי תאילנדי

למתוח ולעבוד על כל איברי הגוף – מבלי להתאמץ

זהו העיקרון המנחה את הטיפול הייחודי הזה. במהלך עיסוי תאילנדי בקליניקה של אמילי יזכה המטופל למתיחה והתמקדות בכל האיברים החשובים בגופו – מבלי לעשות דבר, למעשה. הכל נתון לשליטתו של המטפל, בעוד המטופל נח בשלווה ואינו מתאמץ. זהו אחד הטיפולים שבהם הגוף צריך להיות רפוי יותר מכל.

לעיתים, מגיע המטפל למצבים מדהימים מבחינת גמישות גופו של המטופל, ברמה שהמטופל עצמו לא היה יכול להגיע אליה לבדו. Thai massage עבור רבים הוא העיסוי האפקטיבי ביותר שיש.

ממש כמו יוגה, גם מסאז תאילנדי כולל תרגילים ותנועות שונות אשר יש בהם כדי להשפיע על הרגשתו של האדם, לאזן אותו ואף לשפר יכולות גופניות. עם זאת, עיסוי תאילנדי אינו דורש השקעה ותרגול או אפילו ידע וניסיון מקדם מהמטופל, כפי שדורשת היוגה. כאן, כל מי שמגיע לטיפול יזכה לאותה איכות. הכל תלוי במטפל ולא במטופל. וזה יתרון גדול.

עיסוי תאינלדי מקצועי בקליניקה של אמילי

התקשר עכשיו 054-4319221

 

עיסוי תאילנדי שמגיע ישירות מהממלכה שבמזרח הרחוק

אבל, כפי שציינו לא אחת כאן, מסאג תאילנדי שיתבצע על ידי אנשים חסרי ניסיון לא יועיל למטופל, ואף עשוי להזיק לו. מדובר במומחיות שנרכשת לאורך שנים רבות, ולא כל אחד יכול לבצע אותה בצורה טובה. דרושה לכך מיומנות שמעטים מחזיקים בה.

הטעות היא לחשוב כי אפשר לזכות בטיפול כזה, אמיתי ומקורי, רק בתאילנד עצמה. ההנחה הזו ברורה: הרי זהו המקור של הטיפול, ולכן אין שום ספק כי שם יקבל המטופל את העיסוי הטוב ביותר מסוג זה. וזה פשוט לא נכון היום. כי היום יש את הקליניקה של אמילי.

הקליניקה של אמילי אשר ממוקמת בראשון לציון, מנוהלת על ידי מעסה מקצועית מהרמה הגבוהה ביותר, שרכשה את רזי המקצוע בתאילנד עצמה. היא למדה את העקרונות, זכתה למיומנויות הדרושות במקום בו יודעים לעשות זאת הכי טוב – והביאה את הבשורה אלינו, לישראל. כיום, כל אחד יכול לקבל עיסוי תאילנדי מקצועי, במרחק נסיעה מהבית.