עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי Thai Massage- להתחבר אל מסורת טיפולים עתיקה

עיסוי תאילנדי (Thai Massage) הוא אחד מהידועים והמומלצים ביותר בעולם הטיפולים והספא. זהו טיפול עוצמתי במיוחד, אשר נשתמר כפי שהוא כבר יותר מ-1,500 שנים. ממלכת תאילנד, הידועה ביחסה המדהים לאומנות העיסוי, הפכה כבר מזמן את העיסוי הייחודי הזה לפלא של ממש. פלא שכל אחד רוצה להיות חלק ממנו.

עיסוי תאילנדי – מאות שנים של מסורת

מעל הכל, העיסוי הזה הוא מסורת. בתאילנד, עיסוי תאילנדי Thai Massage נקרא 'עיסוי עתיק' (בפירוש מילולי מלשון המקומיים), וזה למעשה כל מהות הטיפול בשתי מילים. הקסם והעונג הרב שמספק מסאג תאילנדי מתאפשרים בעיקר הודות ליכולת של התאילנדים לשמור לאורך הדורות את העקרונות החשובים של האומנות הזו.

כבר מהמגע הראשון ומהתנועה הראשונה של המטפל, אפשר להבין עד כמה העיסוי הזה נעוץ עמוק בשורשיה של הרפואה האלטרנטיבית. במהלך העיסוי הזה, המטפל 'משוחח' עם המטופל שלו – יותר נכון, עם גופו של המטופל – והופך כל נגיעה למשהו קסום, שלא ניתן להסביר במילים.

וזה באמת כך: שום מטופל לא יוכל להסביר במילים את מה שהרגיש על עורו ובגופו במהלך עיסוי תאילנדי מקצועי.
אם הוא נעשה כמו שצריך – זהו הטיפול המדהים ביותר שתוכל לקבל.

להזמנת טיפול התקשר עכשיו

054-4319221

מסאג תאילנדי מסורתי – השילוב הקסום בין עיסוי ליוגה

תורת היוגה מציעה, במרכזה, את העבודה על הגוף בכדי להגיע אל הנפש. על ידי הרוגע והשלווה התודעתית שנרכשים במהלך הפעולות השונות המיושמות במהלך תרגילי היוגה, ניתן להרגיע ולאזן גם את הנפש. במהלך היוגה, עובד האדם גם על ליטוש יכולותיו הפיזיות ועל שיפור גמישותו של הגוף.

עיסוי תאילנדי Thai Massage , בעיני רבים, הוא השילוב המושלם בין עיסוי ליוגה. כאן, שני גורמים משתתפים ביוגה – המטפל והמטופל – אך רק אחד מהם מיישם את העקרונות של היוגה. המטופל למעשה לא עושה דבר, אך נהנה מאותם יתרונות שמציע שיעור יוגה – יתרונות אותם מחדיר לגופו המטפל, בעזרת לחיצות מיומנות ומגע מופלא.

ברור לגמרי כמה פוטנציאל יש לטיפול כזה, כאשר הוא נעשה בדרך נכונה. מאסז תאילנדי מקצועי יסייע למטופל להשתחרר ממתחים, לחצים ופחדים, לרוקן את הראש ממחשבות טורדניות, להתמסר אל השקט, להכניס אל חייו קצב רגוע ושליו יותר, למצוא את הדרך הנכונה ולשפר את מצב רוחו.

אך בכך לא נגמרת השפעתו של הטיפול הזה. על פי עדויות של מטופלים, ניסיונם של מטפלים ואפילו בדיקות גופניות שנעשו לאחר עיסוי תאילנדי מקצועי, התברר כי למגע הייחודי יש השפעה גם מבחינה בריאותית: המרצת מחזור הדם, שיפור היכולות הגופניות ותחושה בטוחה יותר בגוף עצמו – ממש כמו ביוגה.

עיסוי תאילנדי מקצועי – בקליניקה של אמילי

כדי להבין באמת מה הוא עיסוי תאילנדי אמיתי, תצטרך לקבל את הטיפול מידיהם של מקצוענים אמיתיים. אפשרות אחת היא לטוס עד לתאילנד, מרחק יותר מ-11 שעות טיסה מישראל. אפשרות אחרת היא להגיע אל הקליניקה של אמילי שנמצאת בראשון לציון, ולקבל עיסוי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

התקשר עכשיו 054-4319221

בקליניקה של אמילי ניתן לקבל את העיסויים הבאים :