עיסוי תאילנדי ו-Foot massage כדרך חיים

מגע יכול לסייע למניעה ולהפגת כאבים. מגע יכול לשחרר לחצים ומתחים, להרגיע את הגוף ולהפוך את הנפש לשלווה יותר. בעידן המודרני בו אנחנו חיים, בקצב הבלתי מתפשר ובאירועים הבלתי פוסקים, כל אחד ראוי לפינה של שקט. עיסוי תאילנדי או Foot massage הם שני טיפולים שמיועדים בדיוק לצרכים אלו. הפכו אותם לדרך חיים.
בואו לקבל עיסוי בראשון לציוןעיסויים יחודיים על טהרת המסורת התאילנדית רק בקליניקה של אמילי.

התקשר עכשיו להזמנת תור – 054-4319221

ליהנות מהמגע המלטף באופן קבוע

לא מעט אנשים מתנסים מידי פעם בפעם בעיסויים כאלו ואחרים. ישנם היום מתחמי ספא בכל מלון שמכבד את עצמו, וגם באתרי תיירות ונופש אחרים העיסויים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה ומהחופשה. אבל, מה שרוב האנשים מחשיבים לפינוק רגעי ולא יותר, צריך להפוך לחוויה קבועה, מתמשכת וחוזרת על עצמה עבור מי שרוצה להפוך את חייו לאיכותיים יותר.

פגישה קבועה, אחת לשבוע או לחודש, אצל מעסה, יכול לשנות את אורח החיים ללא הכר. כאשר הגוף זוכה בתדירות קבועה לטיפול מרגיע ומלטף כמו עיסוי תאילנדי או Foot massage, הוא הופך להיות רגוע יותר גם כאשר הטיפול לא מתבצע בפועל. המצב בו הוא נמצא הולך ומשתפר.

רוצה לזכות דרך קבע בעיסוי תאילנדי וב-Foot massage?
התקשר עכשיו: 054-4319221

עיסויים: תוספת נפלאה לאורח חיים בריא

העיסויים השונים – ולא מדובר כאן רק על מסאג' תאילנדי או פוט מסאג' – התגלו כבר מזמן כמועילים מאוד לגוף. אמנם ברוב המקרים נשמע בעיקר המלצות על פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה, אך במקומות אחרים בעולם, במזרח הרחוק למשל, העיסוי הוא חלק בלתי נפרד משגרת היום. העיסוי הוא דרך חיים, ולא כלי מפנק בלבד.

נכון, כל עיסוי כמעט הוא חוויה נפלאה ונעימה מאוד. אבל, ההשפעה שלה על הגוף גדולה הרבה יותר מאשר אותן נגיעות ולחיצות, באותו רגע. על כל אדם ישנה השפעה אחרת, כמובן, אך אנשים רבים הצהירו כי לאחר סדרה של טיפולים כאלו, מצבם הבריאותי השתפר בצורה בלתי רגילה.

הפיכת העיסוי, ובעיקר עיסוי תאילנדי או Foot massage, לדרך חיים, היא הפיתרון לכל בעיותינו. קצב החיים המהיר שלנו אמנם לא ייפסק באחת (אלא אם נחליט פתאום לעקור לנקודה מבודדת בקצה הגלובוס), אך החדרת העיסויים הללו ללוח הזמנים שלנו והפיכתם לנקודה איכותית של שקט, תסייע רבות לגוף.

עיסוי תאילנדי ופוט מסאג': טיפולים שיש בהם הכל

העיסוי התאילנדי הוא טיפול אשר קיים כבר אלפי שנים ונחשב לחלק מהמסורת התאילנדית. עיסוי רגליים הוא הרבה יותר מאשר טיפול ברגל עצמה. בדומה לרפלקסולוגיה, גם הוא משפיע על התפקוד וההרגשה בגוף כולו.

זהו הזמן שלכם לשנות את אורח החיים ולהפוך אותו לאיכותי יותר. עיסוי תאילנדי יסייע לכם להשתחרר מעכבות, מתחים ופחדים. Foot massage יטפל בבעיות מהן אתם סובלים באיברים שונים בגוף. יחד, זהו המתכון המוצלח ביותר לשינוי משמעותי וליצירת אורח חיים שונה, שמתחיל ממש עכשיו.

מתחשק לך גם?
אתה נמצא במרחק שיחת טלפון אחת משינוי אורח החיים שלך.
התקשר 054-4319221 ותזכה גם אתה לטיפול בלתי נשכח.

בקליניקה של אמילי ניתן לקבל את העיסויים הבאים :